Nasza Polska Szkoła w Liverpool

Kilka słów o Nas

Edukacja* Integracja* Pomoc

Nasza Polska Szkoła w Liverpool powstała w 2018 roku . Jako rodzice dwóch wspaniałych dwujezycznych synów , z długoletnim doświadczeniem pracy w szkołach  angielskich  i polskich szkołach sobotnich uzupełniajacych  w Londynie , w pięknym mieście w którym mieszkaliśmy przez 13 lat ,postanowiliśmy kontynuować naszą przygodę z edukacją w Liverpoolu.

Celem naszej placówki jest wsparcie rodzin oraz ich dwujęzycznych dzieci w nauce języka polskiego, polskiej  histori i  tradycji oraz kultury. Nasza placówka opiera się na chrześcijańskich wartościach .

Kolejnym celem jest integracja pomiędzy polską i brytyjską  społecznością mającą na celu poznanie oraz zrozumienie kultur , systemu społecznego  i edukacyjnego.

Dwujęzyczność jest pięknym darem , o który trzeba się troszczyć i nieustannie nad nim pracowac oraz  go rozwijać.

To ogromny trud pracy a zarazem wspaniała przygoda i radość. Wychowanie Naszych dzieci na emiagracji w podwójnym świecie kulturalno-językowym jest ogromnym wyzwaniem w Naszym codziennym życiu.

Nasza Kadra składa się  nauczycieli posiadających  wyższe  wykształcenie oraz długoletnie  doświadczenie .

Nasza Szkoła mieści się  wynajmowanej w angielskiej placówce szkoły Thomas Gray Primary School .

Przyjmujemy każdego ucznia od poziomu języka  zerowego do zaawansowanego .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nasza Kadra Szkolna